מנויים שיחסכו לכם זמן יקר

מנוי חודשי
מנוי שנתי

20% הנחה למנויים שנתיים!

מנוי נספחים

המחיר אינו כולל מע"מ
50 לחודש / למשתמש
ללא התחייבות!
  • מנוי בסיסי אשר כולל את הפתרון המנצח של קליגל להכנת מסמכים להגשה לבית המשפט, וכלים מתקדמים ומגוונים לעריכת מסמכים. נבחר ברציפות על-ידי משרד המשפטים, הכנסת, רשות המיסים, וכל המשרדים הגדולים כפתרון המועדף לעבודה על מסמכים משפטיים.

    צפייה ברשימת התכונות

מנוי ליטיגציה

המחיר אינו כולל מע"מ
65 לחודש / למשתמש
ללא התחייבות!
  • המנוי הרגיל כולל את כל הפונקציונליות שיש במנוי הבסיסי, ובנוסף את מודול ההחתמה מרחוק, אשר מאפשר לשלוח מסמכים לחתימה ולנהל סבבי חתימות, באמצעות הודעות WhatsApp, SMS ודוא"ל, במסגרת ממשק נוח ופשוט במיוחד.

    צפייה ברשימת התכונות

מנוי פרימיום

המחיר אינו כולל מע"מ
85 לחודש / למשתמש
ללא התחייבות!
  • מנוי הפרימיום שלנו כולל את הפונקציונליות שיש במנוי הרגיל, וכן כלים ייעודיים לעורכי דין שעוסקים בנדל"ן: מחולל מסמכים למילוי אוטומטי של טפסים ותבניות אישיות, לרבות אשף מיוחד לעסקאות במקרקעין, וכן גישה חינם למודול "הכר את הלקוח".

    צפייה ברשימת התכונות

לא בטוחים מה המשרד שלכם צריך?

הפתרונות הכי טובים, בתכנה אחת:

מודול נספחים

עם קליגל תוכלו להשתמש בפתרון המתקדם, הנוח והפופולרי ביותר להכנת נספחים

מודול "חתימה והחתמה"

שליחת מסמכים לחתימה דיגיטלית של לקוחות והוספת חתימות על גבי מסמכים

עריכת מסמכים

קליגל תספק לכם פתרון מלא לעבודה עם מסמכים ובכלל זאת מסמכי PDF

מחולל מסמכים

מילוי אוטומטי ומרוכז של תבניות מסמכים וטפסים

מודול "הכר את הלקוח"

פתרון אוטומטי לביצוע הליך הכרת הלקוח לפי חוק איסור הלבנת הון

שימו לב! קליגל מתממשקת עם כל תוכנות הניהול.

שאלות נפוצות

המנוי מתאים בתחום העיסוק. לעורכי דין שעוסקים בעיקר בליטיגציה מתאימה החבילה הבסיסית או מנוי ליטיגציה, כאשר ההבדל בין השניים הוא במודול ההחתמה מרחוק. לעורכי דין שעוסקים במקרקעין ו/או בחברות כדאי גם לרכוש את מנוי הפרימיום. לצפייה בפירוט מלא של המסלולים והשוואה ביניהם לחצו כאן.

 

לפרטים נוספים על מחירים ומסלולים, ניתן ליצור איתנו קשר.

כן, במקרה הנדיר שרוצים לבטל את המנוי לאחר הרכישה, ניתן לעשות זאת בתוך 14 יום ממועד הרכישה, ובמנוי חודשי מתחדש – בסוף כל חודש, באמצעות שליחת דוא"ל לכתובת info@cligal.com.
אין תקופת התחייבות, ניתן לרכוש מנוי חודשי ולבטל את ההרשמה בסוף כל חודש. ניתן גם לרכוש מנוי שנתי ולחסוך עד 20% במחיר המנוי.

קליגל היא התכנה המשפטית הפופולרית ביותר בישראל משום שהיא חוסכת ללקוחותיה המון זמן. מודול הנספחים המתקדם שלנו מכין בצורה אוטומטית וקלה כתבי טענות עם עמודי שער, מספור רציף, סימונים ותוכן עניינים בדיוק לפי התקנות החדשות. ניתן לבצע שם פעולות מתקדמות שונות ולהגדיר את המסמך כפי שלא ניתן לעשות בשום מערכת אחרת בעולם. באמצעות מודול החתימה ניתן לחתום מסמכים וגם להחתים לקוחות מרחוק באמצעות הטלפון. התכנה כוללת מאגר טפסים ותבניות למילוי אוטומטי ומרוכז. כן קיים עורך PDF מובנה עם שלל כלים לשימוש יומיומי: איחוד, פיצול, כיווץ, המרה, עריכה, סידור ועוד. כל הלקוחות זכאים לעדכונים שוטפים ותדירים ותמיכה טכנית אישית ומסורה.

המידע שנכנס לתכנה נשמר באופן מקומי על המחשב ולא נחשף לאף גורם. מסמכים שנשלחים לחתימה דיגיטלית נמחקים לאחר החזרת המסמך החתום.

  קליגל היא תוכנה פשוטה לתפעול ואנחנו משקיעים מאמצים כבירים כדי להשאיר אותה כזו. עם זאת, אנחנו מבינים שתהליך ההסתגלות למערכת חדשה עלול לקחת זמן, ולכן אנחנו מציעים השתתפות בהדרכות הקבועות שלנו, וכן הדרכות פרטניות עבור מנויים משרדיים. נוסף על כך ניתן לצפות בסרטוני ההדרכה והסברים נוספים במרכז הידע שלנו (לחצו כאן).

אנחנו כל הזמן מוסיפים אפשרויות נוספות לקליגל וגם עובדים על שיפור הפונקציונליות הקיימת. מדי חודש יוצא עדכון תוכנה עם החידושים האחרונים.

קליגל תומכת בכל סוגי הקבצים הרלוונטיים: Word, Excel, Outlook, Powerpoint, Pdf, Html, Tiff, Tif, Jpg, Png, ועוד.

התכנה שלנו מתממשקת יודפת, משפטית, קומיט, עודכנית, ליגל ו-iManage.

קליגל עובדת בעברית, אנגלית וערבית.

קליגל מציעה שירות תמיכה טכנית יוצא מגדר הרגיל, עם מערך תמיכה זמין מסביב לשעון באמצעות דרכי יצירת הקשר באתר.

ניתן לרכוש את אחת מהחבילות האטרקטיביות שלנו ישירות מהאתר (לחצו כאן למעבר לדף השוואת מחירים וחבילות), או ליצור קשר עם אחד מנציגי המכירות שלנו (לחצו כאן והשאירו לנו פרטים).

בוודאי! את קליגל ניתן להתקין על כל מחשב עם מערכת הפעלה WINDOWS, לחלק מהאפשרויות בתוכנה נדרש קורא PDF או תוכנת OFFICE.