התכנה המשפטית הפופולרית ביותר בישראל

מוצר מעולה ושירות מעולה !
DYP
דנה יצחק פיקר
עו"ד
ממליץ בחום! בית המשפט כבר העיר לי שמדובר בהגשה איכותית ומקצועית!
עשהאל יפרח
עו"ד
אחלה תכנה ואחלה שירות! מומלץ בחום
הד ברט
עו"ד
תוכנה מעולה! שירות מצוין 24/7. כל הכבוד!
שקד סוויסה
קלינמן נאור ושות'
תוכנה מצוינת שרק משתפרת ומשתדרגת. פשוט תענוג, יישר כח!
חיים הקמן
עו"ד
תוכנה מעולה שמקלה על העבודה
נטלי אלון
עו"ד
תוכנה מעולה חובה לכל משרד עורכי דין
שמעון אלון
עו"ד
התוכנה מעולה, חוסכת נייר והתעסקות בלתי נגמרת בהכנת נספחים. אבל הכי חשוב, זה השירות והזמינות יוצאי הדופן. פשוט מעולה!!
DYZ
דנה יאראק זהרוביץ
עו"ד
"דור שלום, אני רוצה להביע את הערכתי הרבה ליוזמה שלך ביצירת תכנת "קליגל", היא חוסכת המון שעות של עבודה טכנית וסזיפית. כל הכבוד!"
יוסף לבנהרץ
עו"ד
"אנו יותר משמחים להמליץ על השימוש ב'קליגל'. מדובר בתוכנה ידידותית וקלה לתפעול שחוסכת זמן, טעויות ומקלה על העבודה בצורה משמעותית. היא מקצרת תהליכים ואנו מקבלים תמורה נהדרת ביחס לעלותה. התוכנה עובדת בצורה חכמה, לא משאירה מקום לטעויות אנוש והזמן שנחסך, שווה הרבה".
לירון קוז'י
שביט בראון גלאון צין ויתקון ושות'
נח, יעיל, שירות תמיכה מקצועי
אריה צוק
עו"ד
"קליגל מספקת לנו פתרון מעולה ויעיל להכנת כתבי טענות עם נספחים ולעבודה עם מסמכים. הזמן, הסירבול והתיסכולים שחווינו בהרבה מקרים - נעלמו. כנראה שרק מי שהיה מתמחה ועורך דין כמו דור יכול היה לבוא עם הפתרון הזה"
עופר ארגוב
זקלר ארגוב עורכי דין
"מוצר מאוד מרשים וחכם! נותן מענה לכל צורך שרק אפשר לחשוב עליו. החשיבה הרבה שהושקעה בו ניכרת מאוד. תודה על ההדרכה ועל היחס האדיב."
Weller Deckel
פרופסור עומר דקל
ולר-דקל, משרדי עורכי דין
"עדיין לא ברור איך התכנה הזו עדיין לא נמצאת בכל משרד עו"ד? התכנה חוסכת זמן עבודה כל כך יקר ולא ניתן להעריך אותה בכסף. היא היתה צריכה להיות כל כך יקרה... תודה רבה על מערכת מדהימה עם שרות מדהים בכל רגע נתון. אפילו בשעות הלילה. אנחנו באגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' לא זזים בלי קליגל."
אגמון
יוחאי ברסלויער
אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'
"במשך שנים ההתעסקות הלוגיסטית בהכנת כתבי טענות לצורך הגשתם לבית המשפט גזלה משאבים רבים ובכלל זה זמן יקר של הצוות המקצועי והמנהלי במחלקת הליטיגציה בפירמה. לפני חודשים ספורים רכשנו את תכנת קליגל, תכנה אשר שיפרה וייעלה בצורה דרמטית את כל הלוגיסטיקה הכרוכה בהכנת כתבי טענות והגשתם לבית המשפט. התכנה מאוד ידידותית למשתמש והיא מייעלת את כל תהליך העבודה לכל הצוות המקצועי במחלקת הליטיגציה".
ZAG
תומר רייף
זיסמן, אהרוני, גייר ושות'
תוכנה מעולה.
BFS
ארז מילנר
בן ארי, פיש, סבן ושות'
הגשתי כתב הגנה ובו 60 נספחים. בהתחלה, חששתי שהזמן שיקח לי להכין את קובץ הנספחים, לערוך בצורה אסתטית, לאחד את הקבצים וכו' יהיה נצח! אבל הודות לתוכנת קליגל, הכנת קובץ הנספחים לקחה פחות מחמש דקות בודדות! תוכנה נוחה מאד, ידודותית למשתמש ובעלת מגוון פתרונות לייעול העבודה ולחסכון בזמן. מומלץ!
KRB
רוני רבינוביץ
קריספין רובישנטיין בלכר ושות'
תכנה מדהימה. תשובה מנצחת למשרד ללא נייר. ממליץ בחום.
תומר דור
בתור מתמחה במשרד עורכי דין גדול, אני מאוד ממליץ על קליגל. מדובר בתוכנה קלה לתפעול שמקצרת זמנים באופן משמעותי וחוסכת זמן יקר לכל עובדי המשרד. כמו כן, שירות התמיכה מקצועי, אדיב ופועל לתיקון תקלות מהר ככל האפשר!
רותם רינצקי
ליפא מאיר ושות'
מפשט ומקל על העבודה, מאוד מומלץ!
YSL
דנה שילוח
יעקב סלומון ליפשיץ ושות'
"כמתמחה שעובדת הרבה עם הקליגל - התוכנה מאוד מקלה על הכנת הנספחים. בחדר המתמחות אנחנו מודות בינינו לבין עצמנו על הקליגל כמעט בכל יום, אז חשוב באמת לציין. בנוסף, האופציה שהקליגל מוציאה פלט נספחים ממוחשב... גם חוסכת בזבוז נייר והדפסות לחינם, כי קל ופשוט לבדוק את הנספחים בצורה ממוחשבת....לסיכום, אציין שוב שזו תוכנה באמת נהדרת..."
Firon
דניאל אביטל
מ. פירון ושות'
מקצר את העיסוק בניירת משמעותית. חובה בכל משרד שירות לקוחות נדיר. רק קליגל
ישראל ברדוגו
מנכ"ל חברת מדיה
משרדנו החל להשתמש בקליגל לפני חצי שנה. מאז חל שיפור משמעותי בתהליך הכנת המסמכים להגשה. מלאכה שהייתה מתבצעת בלחץ, תוך גביית זמן יקר והשקעה ניכרת, הפכה לפעולה פשוטה ושגרתית. קליגל מקצרת ולמעשה כמעט מעלימה את העבודה הטכנית לקראת הגשות של מסמכים משפטיים, וכך מאפשרת לצוות המשרד להתרכז בעבודה המהותית. בנוסף, שירות התמיכה של קליגל יוצא דופן!
Kosteliz
חן גלזר
קוסטליץ ושות'
"קליגל תכנה מדהימה שחוסכת לי זמן יקר. שירות הלקוחות שלכם הוא בין המהירים שנתקלתי בהם, המשיכו כך! תודה על הכל"
Abramson
יובל קוכנובסקי
אפרים אברמזון ושות'