מנויים שיחסכו לכם זמן יקר

חיוב חודשי
חיוב שנתי

מנוי נספחים

המחירים אינם כוללים מע"מ
588 לשנה / למשתמש
₪49 לחודש
  • מנוי בסיסי אשר כולל את הפתרון המהולל של קליגל להכנת מסמכים להגשה לבית המשפט, וכלים מתקדמים ומגוונים לעריכת מסמכים. נבחר ברציפות על-ידי משרד המשפטים, הכנסת, רשות המיסים, וכל המשרדים הגדולים כפתרון המועדף לעבודה על מסמכים משפטיים.


    צפייה ברשימת התכונות

מנוי ליטיגציה

המחירים אינם כוללים מע"מ
696 לשנה / למשתמש
58 ₪ לחודש
  • המנוי הרגיל כולל את כל הפונקציונליות שיש במנוי הבסיסי, ובנוסף את מודול ההחתמה מרחוק, אשר מאפשר לשלוח מסמכים לחתימה ולנהל סבבי חתימות, באמצעות הודעות WhatsApp, SMS ודוא"ל, במסגרת ממשק נוח ופשוט במיוחד.


    צפייה ברשימת התכונות

מנוי פרימיום

המחירים אינם כוללים מע"מ
799 לשנה / למשתמש
67 ₪ לחודש
  • מנוי הפרימיום שלנו כולל את הפונקציונליות שיש במנוי הרגיל, וכן כלים ייעודיים לעורכי דין שעוסקים בנדל"ן: מחולל מסמכים למילוי אוטומטי של טפסים ותבניות אישיות, לרבות אשף מיוחד לעסקאות במקרקעין, וכן גישה חינם למודול "הכר את הלקוח".

    צפייה ברשימת התכונות

לא בטוחים מה המשרד שלכם צריך?

או

*כולל כל המודולים
*ללא עלות או התחייבות
*למשך 14 יום

שדרוגים בלעדיים למנויים:

קליגל משימות: ניהול משרד / החל מ-39 ש"ח לחודש

מערכת מתקדמת ומודרנית בענן לניהול משרד

מודול שאלונים ו"הכר את הלקוח" / החל מ-49 ש"ח לחודש, חינם למנוי פרימיום

פתרון אוטומטי לביצוע הליך הכרת הלקוח לפי חוק איסור הלבנת הון

שאלות נפוצות

המנוי מתאים לתחום העיסוק. לעורכי דין שעוסקים בעיקר בליטיגציה מתאימה החבילה הבסיסית או מנוי ליטיגציה, כאשר ההבדל בין השניים הוא במודול ההחתמה מרחוק. לעורכי דין שעוסקים במקרקעין ו/או בחברות כדאי גם לרכוש את מנוי הפרימיום. לצפייה בפירוט מלא של המסלולים והשוואה ביניהם לחצו כאן.

למידע נוסף ניתן ליצור קשר עם נציג מהחברה.

כן, במקרה שרוצים לבטל את המנוי ניתן לעשות זאת בכל עת. ביטול המנוי יחול לאחר מועד החיוב הבא, ולא יגרור החזר כספי על התקופה שהמנוי היה בתוקף.  

אין תקופת התחייבות, ניתן לרכוש מנוי בחיוב חודשי ולבטל את החיוב העוקב בסוף כל חודש. ניתן גם לרכוש מנוי בחיוב שנתי ולחסוך עד 20% במחיר המנוי (לאחר שנה הלקוח יחויב באופן אוטומטי כל עוד לא התקבלה בקשה לביטול). 

קליגל היא התכנה המשפטית הפופולרית ביותר בישראל משום שהיא חוסכת ללקוחותיה המון זמן וכסף. מודול הנספחים המתקדם שלנו מכין בצורה אוטומטית וקלה כתבי טענות עם עמודי שער, מספור רציף, סימונים ותוכן עניינים בדיוק לפי התקנות החדשות. באמצעות מודול החתימה ניתן לחתום מסמכים וגם להחתים לקוחות מרחוק באמצעות הטלפון. התכנה כוללת אפשרות למלא באופן אוטומטי מסמכים למקרקעין ולאמת עסקאות באופן דיגיטלי, ועוד שלל אפשרויות.

המידע שנכנס לתכנה נשמר באופן מקומי על המחשב ולא נחשף לאף גורם. מסמכים שנשלחים לחתימה דיגיטלית נמחקים ברגיל באופן מיידי, ובכל מקרה 30 יום לאחר החזרת המסמך החתום.

קליגל היא תוכנה פשוטה לתפעול ואנחנו משקיעים מאמצים כבירים כדי להשאיר אותה כזו. עם זאת, אנחנו מבינים שתהליך ההסתגלות למערכת חדשה עלול לקחת זמן, ולכן אנחנו מציעים השתתפות בהדרכות הקבועות שלנו, וכן הדרכות פרטניות עבור מנויים משרדיים. נוסף על כך ניתן לצפות בסרטוני ההדרכה והסברים נוספים במרכז הידע שלנו (לחצו כאן).

אנחנו כל הזמן מוסיפים אפשרויות נוספות לקליגל וגם עובדים על שיפור הפונקציונליות הקיימת. מדי חודש יוצא עדכון תוכנה עם החידושים האחרונים.

קליגל תומכת בכל סוגי הקבצים הרלוונטיים: Word, Excel, Outlook, Powerpoint, Pdf, Html, Tiff, Tif, Jpg, Png, ועוד.

התכנה שלנו מתממשקת יודפת, משפטית, קומיט, עודכנית, ו-iManage.

קליגל עובדת בעברית, אנגלית וערבית.

קליגל מציעה שירות תמיכה טכנית יוצא מגדר הרגיל, עם מערך תמיכה זמין מסביב לשעון באמצעות דרכי יצירת הקשר באתר. בשעות הפעילות הנציגים שלנו זמינים לסייע בפרק זמן של שעה לכל היותר, ומעבר לשעות הפעילות – במקרים של תקלות דחופות.  

ניתן לרכוש את אחת מהחבילות האטרקטיביות שלנו ישירות מהאתר (לחצו כאן למעבר לדף השוואת מחירים וחבילות), או ליצור קשר עם אחד מנציגי המכירות שלנו (לחצו כאן והשאירו לנו פרטים).

בוודאי! את קליגל ניתן להתקין על כל מחשב עם מערכת הפעלה WINDOWS, לחלק מהאפשרויות בתוכנה נדרש קורא PDF או תוכנת OFFICE.

ניתן לקבל הנחה במקרה של רכישה של מעל 5 עמדות. לצורך כך יש לפנות לנציג מכירות או של החברה